clock face hour hand minute hand second hand
GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek - Niedziela
18:00 - 6:00
Centrala Kraków
odwożenie samochodu, open-cars, odprowadzanie.pl, kierowcy do wynajęcia, prywatny szofer880 997 880

iKIEROWCY NA ŻYWO

O FIRMIE

Kim są iKierowcy? - poprowadzimy za Ciebie

Tylko w 2010 roku z naszych usług skorzystało ponad 2.000 kierowców. Sukcesywnie, dzięki profesjonalnej obsłudze, iKierowcy zdobywają coraz większą rzeszę fanów. Zdajemy sobie sprawę, jak wielkim zaufaniem obdarzają nas nasi klienci, powierzając nam pod opiekę swój samochód. Gwarantujemy tego zaufania nie zawieść.

Wierzymy, że praca powinna sprawiać satysfakcję, dlatego w naszym zespole nie brakuje pasjonatów motoryzacji. Ludzi, którzy o samochodach i ich prowadzeniu wiedzą wszystko. Z zamiłowania do tego co robimy oraz w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego, postanowiliśmy stworzyć nowy zawód na polskim rynku.

iKierowca - to osobisty szofer. iKierowca, gdy tylko wymaga tego sytuacja, poprowadzi za Ciebie. Nie ważne czy będzie to samochód, motor, rower czy quad. Bezpiecznie odprowadzimy Ciebie i Twój pojazd do celu.

By zapewnić Państwu najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa, wszyscy nasi kierowcy są cyklicznie szkoleni w jednej z najlepszych szkół bezpiecznej jazdy Acceleration.

iKierowcy to:

Profesjonalizm - wwszyscy nasi kierowcy są szkoleni w jednej z najlepszych szkół bezpiecznej jazdy w Krakowie - Acceleration

Bezpieczeństwo - posiadamy polisę OC od wszelkich wypadków losowych

Dyskrecja - pamiętamy tylko to co najlepsze, to co złe zapominamy

Pasja - motywuje nas do działania

© iKierowcy 2009-2011
© PaletaReklamy.pl