W Sylwestra nie pracujemy

Szanowni Klienci,

Chcielibyśmy poinformować, że w tym wyjątkowym okresie, jakim jest noc Sylwestrowa 2023/2024, nasza firma iKierowcy.pl nie będzie świadczyła usług odprowadzania samochodów w Krakowie. Decyzja ta została podjęta, aby umożliwić naszemu zespołowi spędzenie tego czasu z rodzinami i bliskimi, odzyskanie sił i energii, tak abyśmy mogli kontynuować dostarczanie Państwu usług na najwyższym poziomie w nowym roku.

Rozumiemy, że Sylwester to czas radości i świętowania, dlatego pragniemy zapewnić, że jesteśmy z Wami w duchu i życzymy bezpiecznego oraz wesołego powitania Nowego Roku.

Zachęcamy do korzystania z naszych usług w pozostałe dni tygodnia od wtorku do niedzieli w godzinach 18.00-3.00. Nasz zespół profesjonalnych kierowców jest do Waszej dyspozycji, aby zapewnić bezpieczny powrót do domu po każdej nocy pełnej zabawy i radości.

Dziękujemy za zrozumienie i lojalność. Jesteśmy wdzięczni za każdą chwilę, kiedy możemy być dla Was wsparciem. Niech nadchodzący rok przyniesie tylko dobre chwile, a my dołożymy wszelkich starań, aby każdy przejazd z iKierowcy.pl był bezpieczny i komfortowy.

Z wyrazami szacunku,

Zespół iKierowcy.pl

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *