iKierowcy w czasie pandemii.

Drodzy klienci,

to trudny okres dla wszystkich polskich firm, który wymaga od nas wszystkich szczególnej dyscypliny. Chcemy Was zapewnić, że wraz z rozwojem sytuacji spowodowanej przez COVID-19, naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi naszych klientów, przy jednoczesnej ochronie zdrowia i bezpieczeństwa.

Nasza firma jest czynna i działamy normalnie w godzinach wt-sb. 18.00-3.00. W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo wdrożyliśmy szereg działań, które mają ochronić nasze i Wasze zdrowie: rękawiczki jednorazowe, odkażanie rąk, częste dezynfekcje oraz maseczki KN95 dla naszych pracowników.

Z tego powodu wdrożyliśmy następujące rozwiązania, mające na celu zapewnienie ciągłości pracy naszych serwisów:

Z tego powodu wdrożyliśmy następujące rozwiązania, mające na celu zapewnienie ciągłości pracy przy odprowadzaniu samochodów Kraków.  W ramach standardowych procedur bezpieczeństwa poszerzyliśmy procedury sanitarno-higieniczne wśród pracowników. Zadbaliśmy także o częstsze i dokładniejsze dezynfekowanie rąk, odzieży. Pamiętajcie, że opcja powrotu do domu swoim samochodem jest bezpieczniejsza niż korzystanie z usług firm, które przewożą różne osoby jednym pojazdem.

W razie jakichkolwiek pytań w tym czasie, jesteśmy pod naszym standardowym numerem telefonu.

Doświadczenie i bezpieczeństwo

Najbardziej zaufani kierowcy w Krakowie

1
samochodów

Odprowadziliśmy bezpiecznie już 12 tys. Waszych samochodów

0
Kubków kawy

Tyle musieliśmy wypić, aby zawsze być pełni energii. 

0 lat
Działania

Wyjeździliśmy już tyle kilometrów, że trudno nam to policzyć.